Ingatlan kereső

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 5 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Ingatlan kereső

5 találat

Eladó téglalakás, Szeged 2 szoba 64 m² 73 M Ft

eladó téglalakás

Csongrád megye, Szeged, Rókus
Azonosító: 17_pbt

Szeged-Rókuson Damjanich utcában, ELSŐ EMELETI elhelyezkedéssel kínálok megvételre egy 64 nm-es, TÉGLA lakást. A lakás átgondolt paraméterekkel rendelkezik, amelyek SZÉLES CÉLCSOPORT számára teszik vonzóvá: első otthonnak és akár IRODÁNAK vagy VÁLLALKOZÁSNAK is alkalmas az ELSŐ EMELET praktikus hozzáférhetősége miatt. A PRAKTIKUS ELRENDEZÉS jól ...

Belső terület
64 m²
Szobák
2
Emelet
1
Irányár
73 M Ft
(1.14 M Ft/㎡)
Eladó panellakás, Szeged 1+2 szoba 52 m² 52.9 M Ft

eladó panellakás

Csongrád megye, Szeged, Északi városrész
Azonosító: 16_pbt

Eladó 1+2 szobás, részben felújított lakás a Csongrádi sugárúton Szeged kedvelt részén, a Csongrádi sugárút városközponthoz közeli szakaszán eladó egy HATODIK emeleti, jó elosztású PANELlakás. Az ingatlan ideális választás családoknak, első lakást vásárlóknak vagy befektetési célra is a kiváló infrastruktúra miatt. Főbb paraméterek: ✅53 nm, ...

Belső terület
52 m²
Szobák
1+2
Emelet
6
Irányár
52.9 M Ft
(1.02 M Ft/㎡)
Eladó családi ház, Szeged 3+1 szoba 160 m² 98 M Ft

eladó családi ház

Csongrád megye, Szeged, Tápé
Azonosító: 12_pbt

Friss megbízás Tápén – TÁGAS, SOKOLDALÚ családi ház, DUPLA KOMFORTTAL Szeged egyik legnyugodtabb, KERTVÁROSI részén, Tápén eladó egy 160 nm-es családi ház. A CSENDES utcában található ingatlan TÁGAS életteret és PRAKTIKUS helyiségelosztást kínál mindazoknak, akik kényelmes, jól használható otthont keresnek. A méret és a kialakítás ideális nagyob...

Belső terület
160 m²
Telek terület
369 m²
Szobák
3+1
Irányár
98 M Ft
(612.5 E Ft/㎡)
Eladó ikerház, Szeged 1+1 szoba 65 m² 52 M Ft

eladó ikerház

Csongrád megye, Szeged, (Petőfitelep), Lőwy Sándor utca
Azonosító: 11_pbt

Eladó ikerház fele Szegeden, Tápén, a Lőwy Sándor utcában! Irányár: 52 000 000 Ft Főbb adatok: Helyszín: Szeged, Lőwy Sándor utca Ingatlan típusa: ikerház egyik fele, ügyvédi használati megosztással Lakás alapterülete: 65 nm Telek: 449 nm Szobák száma: 1+1 fél szoba Energetikai besorolás: I Ez a 60 nm-es, vegyes építésű ikerház egy...

Belső terület
65 m²
Telek terület
449 m²
Szobák
1+1
Irányár
52 M Ft
(800 E Ft/㎡)
Eladó panellakás, Szeged 2+1 szoba 64 m² 54.9 M Ft

eladó panellakás

Csongrád megye, Szeged, (Felsőváros), Csongrádi sugárút
Azonosító: 6_pbt

Eladó 1+2 szobás, erkélyes lakás - Szeged, Csongrádi sugárút Szeged kedvelt részén, a Csongrádi sugárúton megvételre kínálok egy 8. emeleti, nem panelprogramos házban lévő, de folyamatosan karbantartott társasházi lakást. Főbb paraméterek: ➡️64 nm, 1 egész szoba + 2 félszoba, étkező, konyha, fürdő, külön wc, ➡️extrák: klímás, kihelyezett...

Belső terület
64 m²
Szobák
2+1
Emelet
8
Irányár
54.9 M Ft
(857.81 E Ft/㎡)

5 találat
Ingatlan kereső
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2